9 myśli w temacie “muzycznie

  1. widzę, że lubisz klasyczne, łagodne raczej dźwięki natomiast ja wolę, jak by to ujął Borixon, ”ostrą k…”, nie mówię, że zaraz jakieś totalne free, ale trochę jazzu w jazzie nie zaszkodzi – no ale rzecz jasna Komeda rulezz !

    1. szeroko lubię. tak na prawdę od H.M. Góreckiego do Rihanny 🙂 słucham sobie często PR II. to chyba ostatnia nieodmóżdżająca stacja radiowa bez wrzasków i naspidowanych przezenterów. Rapu nie lubię, traktuję go jak zjawisko obokmuzyczne.

  2. też słucham Dwójki, choć raczej w godzinach późnowieczorno-nocnych, wtedy puszczają dopiero to co lubię [ nawiasem mówiąc w piątki wieczorem jest blok jazzowy, zresztą pewnie wiesz, w każdym razie polecam ] Z hip-chłopu słuchałem kiedyś tylko Cypress Hill a Borixon pojawił się tak dla jaj, choć gdzieś tam na obrzeżach tego gatunku działają goście, którzy paszczęką potrafią dokazywać niemal cuda.

    Jest jeszcze jedna ”stacja radiowa bez wrzasków i naspidowanych prezenterów” – Radio Maryja…

  3. – ok, wygrałeś – myślę, że Goebbels byłby dumny z obecnego ”poziomu” mediów dla Polaczków, stanowią spełnienie jego marzeń : skoro ludożera jest w stanie łyknąć, że jakieś nierozgarnięte babsko może roztrzaskać się o górę kartonowych pudeł to w takim razie można wmówić im chyba już wszystko

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: