35mm pinhole camera

druga, nieco mniej koślawa wersja aparatu otworkowego zakończona. wchodzą do niego standardowe klisze 35mm. kąt widzenia około 105 stopni. dziś wykonałem pierwsze zdjęcie testowe.
budynek mieszkalny (?! 🙂 ) fotografowany z odległości około 3m od sciany. tu akurat klisza bez perforacji. przy normalnej pracy musi być z perforacją. to dzięki niej można na słuch odmierzać kolejne klatki. tes w środku aparatu taki drucik, pstrykający o dziurki w kliszy.

phone19

a tu zdjęcia tego miłego urządzenia, zwanego przez przyjaciół „panem nutką” 🙂

phnew4

phnew3

phnew2

phnew1

10 myśli w temacie “35mm pinhole camera

  1. właśnie z niepokojem stwierdzam, że moja nutka po ponad godzinnej ekspozycji dziś na dworze (mrozie?) przestała tykać więc na pamięć przewinąłem o określony kąt obrotu.
    ps. jaka kryptoreklama stronga 😉

  2. dziś naświetlam nutką ten eksperymentalny film przez cały czas nocny, obym nie zaspał, czyściutki kosmos nad głową więc będzie, jak to kolega jezus nazwał, lunargrafia 😀

      1. a wiesz, że to jest wcale pomysł, na pewno znalazłoby się trochę pasjonatów czy zwykłych snobów, problem w dotarciu ale jakby zaskoczyło to już by poszło, nie wiem czy zaraz by z tego żyć ale dorobić sobie można

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: